Drumcode night - Adam Beyer

03.10.2020 / 22:00 - 05:00

Small artwork adamabeyer

Info

Drumcode night - Adam Beyer

Legenda elektronické hudby Adam Beyer ohlašuje v Praze dvě vystoupení

Doslovné ztělesnění techna a legenda elektronické hudby. To jsou nejčastější přirovnání, která používají hudební publicisté píšící o švédském rodáku Adamu Beyerovi, který již přes dvacet let víkend co víkend „headlinuje“ těm nejprestižnějším festivalům na světě. Legendární producent a Dj se do České republiky zatím podíval jen na velké festivaly a výjimečně na halové akce pro mnoho tisíc návštěvníků. Nyní dorazí poprvé do klubového prostředí pražské SaSaZu s omezenou kapacitou. A rovnou v ní potvrzuje dvě vystoupení za sebou. Pro celou tuzemskou elektronickou scénu půjde o jedinečnou událost. Beyer s sebou totiž veze kolegy z labelu, tudíž půjde o label night / weekend, který nikdy v Česku nebyl. Vstupenky na obě akce nazvané Drumcode night, které se uskuteční 14.2. a 15.2. 2020, jsou v předprodeji v síti TicketLIVE.

„Adam Beyer přijede do Prahy v naprostém vrcholu své kariéry. Zároveň v roce, kdy jeho label Drumcode oslaví čtvrtstoletí. Fanoušci se mohou těšit na hutné basové linky, cit pro atmosféru a osobitý zvuk. Vzhledem k tomu, že se představí po dlouhé době v ČR v intimním prostředí klubu, je počet vstupenek striktně limitován, aby si to lidé opravdu užili,“ láká na koncert promotér Dalin Vajčner. Zajímavostí budou podle něj i další vystupující. První den před Beyerem zahraje egyptský Raxon, Brazilec Victor Ruiz, který kombinuje techno s exotickým housem nebo domácí Míša Salačová. Druhý den se pak fanoušci mohou těšit na švédského Dj Joela Mulla, jeho italského kolegu Roberta Capuana nebo českého zástupce Dominka Gehringera, který zde v pouhých 17 letech odehraje svůj LIVE set.

Adam Beyer se navíc podle svých slov bude snažit trumfnout nedávno vyprodaný obdobný víkend kolegy Carla Coxe. „Z kuloárů máme informace o tom, že padají sázky, čí akce se vyprodá rychleji,“ doplňuje s úsměvem promotér a dodává, že samotný fakt, že věhlasná noc Drumcode Night míří do České republiky je neskutečný úspěch pro celou tuzemskou elektronickou scénu.

Adam Beyer, který je považovaný za lídra takzvané švédské techno školy, si během bohaté kariéry vytvořil nezaměnitelný zvuk postavený na taneční energii a zároveň nezapomíná na aktuální trendy. Oceňovaný je rovněž za vybudování vlastního labelu Drumcode. Na něm s velkým úspěchem vydává ta největší esa techna. Beyerovo citlivé ucho pro kvalitní produkci je doslova vyhlášené.

„Za zmínku stojí i jeho Drumcode eventy, které jsou na scéně brány jako taneční akce s nejvyšší kvalitou. Vysoce respektovaný je i Beyerův podcast Drumcode live radio show vysílaný celosvětově na 40 stanicích. Dosáhl již několik milionů stažení,“ vyjmenovává další úspěchy Vajčner.

Vstupné v síti TicketLIVE.cz od 790 korun avšak cena se zvýší až na 990,- , VIP vstupné pak za 1990 Kč. Předpokládáme, že na místě se vstupenky prodávat nebudou. Odhadujeme vyprodání do konce roku.

Lineup:

14.2.2020

ADAM BEYER [SWE] RAXON [EGP] VICTOR RUIZ [BRA] MISA SALACOVA [CZE]

15.2.2020

ADAM BEYER [SWE] JOEL MULL [SWE] ROBERTO CAPUANO [ITA] DOMINIK GEHRINGER Live [CZE]