RUDIMENTAL

09.11.2012 / 21:00 - 05:00

Info

Rudimental (UK); Patrick Hagenaar (UK); Peter Bič Project (SK); Hyperbella; Mike M vstupenky: http://tinyurl.com/rudimentalcz soutěž: https://www.facebook.com/ministryofsound.cz?sk=app_181974208529443 video: http://www.youtube.com/watch?v=oABEGc8Dus0

Raketový vzestup Rudimental čeká 9.11. zastávka v pražském SaSaZu

"You know I said it's true, I can feel the love, Can you feel it too…"

Čtyřčlennou posádku z londýnského Hackney od země odtrhl monstrózním způsobem jejich hlavní motor – nebezpečně návykový singl „Feel The Love“. Gravitaci převrátili naruby od domovské Velké Británie až po Austrálii, když pro sebe okamžitě urvali přední místa v UK Singles Chart, australské ARIA Charts, holandské MegaCharts, ale i české Dance Line Chart. Vlivný DJ Zane Lowe z britského rádia BBC Radio 1 dokonce označil singl za Nejžhavější nahrávku světa. Lumír Skokan, ředitel Dance radia, pak skladbu popsal jako nejrychleji stoupající počin v historii Dance Line Chart.

Od jarního uvedení „Feel The Love“ skupina pracuje na debutovém albu, jehož misí je vnést duši do elektronické hudby. Právě během jeho příprav, potvrzených vydáním dalšího singlu Not Giving In, se na Rudimental můžeme těšit v Česku. Přivítá je jediný klub schopný takový formát pojmout – pražské SaSaZu.

Celý večer i doprovodný program bude navíc v režii Ministry of Sound, největší značky taneční hudby na světě, za kterou stojí nejsilnější příběh klubové scény vůbec. Ministry of Sound vytváří chvíle, pro které lidé žijí.

I přes slušnou kapacitu SaSaZu tak už teď myslete na vstupenky, ať neskončíte před branami. Seženete je v síti Ticketstream. http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dlsbyeventtr?eventid=94331&code=TICKET&language=2&session_id=295888