Kraak&Smaak + Monkey Business & PSH

11.10.2012 / 21:00 - 05:00

Info

Kraak & Smaak se vrací do České republiky!

Kraak & Smaak v Praze vystoupí společně s Monkey Bussiness a PSH!

Po veleúspěšném vystoupení na letošním ročníku festivalu United Islands České spořitelny bylo všem, kteří tam byli, jasné, že se tahle holandská taneční parta musí brzy vrátit. Od té doby uplynulo teprve pár týdnů a pořadatelé potvrdili rovnou dva koncerty. První se koná 11.10. v klubu Sasazu v Praze a druhý hned následující den 12.10 v klubu Fléda v Brně, kam se vrátí po úspěšném vystoupení djského setu z minulého roku. Na pražském koncertě vystoupí ještě Monkey Bussiness & PSH, kteří tímto vystoupením završí svoje společné turné, které podle mnohých fanoušků i medií aspirovalo na koncertní událost domácí scény.

Oscar de Jong, Mark Kneppers a Wim Plug alias Kraak & Smaak jsou muzikantské a producentské trio z nizozemského Leidenu. Od roku 2003 začali vydávat singly na britském labelu Jalapeno, které zaujaly DJe prestižního Radia One v čele s legendární Annie Nightingale a Petem Tongem, takže remixy pro známé americké a anglické umělce na sebe nenechaly dlouho čekat, stejně jako první turné po těchto zemích.

Jejich pověst posílilo debutové album Boogie Angst z roku 2005, na jehož základě si zahráli na tak významných festivalech, jako je Pinkpop, Sziget, austinský SXSW nebo Coachella Valley Music and Arts Festival. Jejich druhé album, nesoucí pro Čechy vcelku malebný název Plastic People, otevřelo Kraak & Smaak cestu do hitparád a světových rozhlasových i televizních rotací. Následující dlouhohrající kousek Electric Hustle vyšel vloni v květnu a jen potvrdil, že ve svém oboru patří trio k nejvyhledávanějším evropským projektům svého druhu. Na konci června 2012 vydali remixové album Mixed Feelings, které obsahuje remixy těch nejlepších skladeb z Electric Hustle, ale také úplně nové skladby a remixy, na kterých tato velmi aktivní trojice průběžně pracovala.

Pro další informace, žádosti o rozhovory a fotografie kontaktujte: Barbora Šubrtová, barbora.subrtova@unitedislands.cz, tel: 731 00 50 70 (koncert v Praze) Andrea Vojtěchovská, pr@fleda.cz, tel: 734 622 897 (koncert v Brně)

Kraak & Smaak live (NL) + Monkey Bussiness & PSH 11. 10. 2012 Sasazu, 21 hodin Vstupenky v síti Ticketpro, cena: stání 350Kč, VIP balkon 890 Kč, pro klienty České spořitelny 20% sleva www.unitedislands.cz

Kraak & Smaak live (NL) 12. 10. 2012 Fléda, 20 hodin Vstupenky v síti sms ticket, ticketportal a ticketstream, cena: 280Kč do konce září, 310Kč a na místě 350Kč www.fleda.cz

l