RYTMUS a hosté: Dara Rolins, Ego, ElNino, Tina

26.05.2012 / 20:00 - 01:00

Info

RYTMUS - 26.5. - Praha l SaSaZu - EGO l DARA l TOMI l TINA l IGOR l EL'NINO l ROSALDO…

Exkluzivní večer s exkluzivními hosty. 26.5. v Praze v SaSaZu vystoupí na jednom podiu RYTMUS, jeho parťák ze skupiny Kontrafakt Ego, jeho žena Dara Rolins, Tomi Popovič, Tina, Igor Kmeťo, El’Nino a nebude chybět ani speciální host Rosaldo. Takovou sestavu v jeden večer neuvidíš jen tak každý den. Zazní ty největší společné hity za celou jejich kariéru!

Kromě výše zmíněných bude celý večer doplněn o kvalitní produkci s vizualizací podia, vystoupení beatboxera BeatSolčyho, tanečníka Balkinse a soutěže o věcné ceny s Absolut vodkou, Klenoty Aurum a online nákupní galerií MAFIASTORE. Na koncertě budou k dostání i alba a CD. Na koncertě se budete moci vyfotit i s jeptiškou a jako dárek si odnést domu dárkový voucher. Vstupenky k dostání v předprodeji na Ticketportal / pro náročnější limitovaný počet 200 ks VIP.

  • ZDE: http://ticketportal.cz/predstaveniejaviskoview.asp?IDPred=1269534

Video a fotky z koncertu naleznete po akci na portálech www.MafiaTV.cz a www.MafiaFoto.cz Více informací, časový lineup aj. se dozvíte na portálu www.MafiaRecords.cz už nyní.

Pozvánka od Rytmuse www.youtube.com/watch?v=3RboL42XB5A

Pozvánka od Rosalda www.youtube.com/watch?v=p7p0ddFirUY

26.5. / Praha / SaSaZu Rytmus (SK / Kontrafakt) EGO (SK / Kontrafakt) Dara Rolins (SK) ElNino (CZ / MafiaRecords) Tina (SK) Tomi Popovič (SK) Igor Kmeťo (SK)

Doprovodný program: Dj Lucky Boy (CZ / MafiaRecords) Dj Rawal (CZ) Dj Ramel (CZ) Beatboxer BeatSolčy Tanečník Balkins Merchandise stánek Doprovodná projekce Soutěž o věcné ceny s MAFIASTORE a Absolut vodkou Focení s jeptiškou o dárkové vouchery od Klenoty Aurum MafiaTV, MafiaFoto

Datum - 26.5.2012 - od 20:00h. Místo - SaSaZu / Praha

Vstupenky: STANDARD - klasické vstupenky

V.I.P. - Limited 200ks. - Free bar celý večer až do konce koncertu Rytmuse - opravdu vše na barech zdarma a kolik chceš - přístup na VIP balkon - žádné fronty - dostatek místa k sezení - VIP vchod - VIP šatna

Vstup starším 18 let.