Dreamland - DEORRO

01.08.2014 / 22:00 - 05:00

Info

DEORRO se po půl roce vrací zpět do Prahy na Dreamland.

Ano je to tak. Americký Dj A producent se tento rok podívá do našeho hlavního města již podruhé tento rok a zatím to i vypadá, že to už bude naposledy, protože to není tak dlouho co neočekávaně ohlásil konec svojí Djské kariéry, hlavně kvůli své rodině, ale také proto, že se chce opět naplno věnovat produkci.

V únoru tento Dj rozproudil dav v klubu RadostFX a ikdyž v tu dobu ještě nebyl tolik známý jak dnes tak i přes to se úvodní event warm up na Dreamland vydařil a Deorro si tu vytvořil poměrně velkou fanouškovskou základnu. Dnes má za sebou spoustu úspěchů v podobě hitů, které dobyly top 5 v žebříčku Beatport, ale také velký úspěch zaznamenala skladba Dechorro, která zazněla při závěrečném ceremoniálu zimních Olmpijských her v Sothi.

Připravte se na pořádnou salvu jeho vlastních hitů a remixů, které určitě za večer uslyšíte jeho nenapodobitelném stylu, kterým se podepisuje na každém jeho vystoupení a snad i hluchý by poznal jeho styl. Akce proběhne 1.8. v klubu SaSaZu, kde vystoupí opět na akci s názvem Dreamland. Deorro za krátkou dobu ušel obrovský kus cesty, takže jestli ho chcete ještě jednou a asi naposledy zaslechnout živě v České republice, tak nezapomeňte dorazit za námi na Dreamland do SaSaZu.

Datum: 1.8.2014 Klub: SaSaZu Start: 22h

DJs: DEORRO PIERRE MARCO RICHARD REYNOLDS MANENE MATAMAR CHESTER

Ceny lístků v předprodeji na http://www.tickestream.cz

290Kč … prvních 150ks 390Kč … ostatní 450Kč … na místě

650Kč … vip prvních 100ks 750Kč … vip ostatní 850Kč … vip na místě